Добредојдовте во Вила Двор!

Вила Двор има 9 соби, од кои 7 се двокреветни, една трокреветна и една фамилијарна четворокреветна соба со приватна градина. Имаме соби со прекрасен поглед на Охридското Езеро како и соби кои гледаат на градината.

Сите наши гости можат да ја користат пространата летна бавча со самопослужувачка кујна за кафе, пијалоци, лесна закуска или доручек.

Секоја соба е пространа (20-25м2), со приватно купатило, голем кревет (160-180х200см), Led Smart TV, фрижидер, фен, 500 грамски крпи, памук/сатен постелнина, завеси за комплетно затемнување како и козметички сет.